Aktualitātes » Jaunumi

Aknīstes vidusskolas skolēnu panākumi mācību olimpiādēs 2015./16.m.g

Aknīstes vidusskolas skolēnu panākumi mācību olimpiādēs 2015./16.m.g

Jēkabpils novadu apvienības vizuālās mākslas olimpiādē 

  • 6.klases skolniecei Loretai Krasauskai - 1.vieta
  • 10.klases skolniecei Sintijai Prodniecei - 2.vieta

Paldies skolotājai Evai Jočai


12. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiādē "Gadalaiki-rudens"

  • 8.klases skolniecei Ingunai Žigurei - pateicība

Paldies skolotājai Janinai Krasovskai


Jēkabpils novadu apvienības dabaszinību konkursā 6.klasei

  •  6.klases skolniekam Aivaram Beļavskim -2.vieta

Paldies skolotājai Inetai Plocānei


Jēkabpils novadu apvienības mājturības un tehnoloģiju (tekstiltehnoloģijas) olimpiādē

  •  8.klases skolniecei Ingunai Žigurei -atzinība
  • 6.klases skolniecei Unai Mažorei - 3.vieta
  • 5.klases skolniecei  Laurai Bārdulei- 3.vieta
  • 5.klases skolniecei Nikijai Grāvelei- 2.vieta

Paldies skolotājai Janinai Krasovskai


Jēkabpils novadu apvienības mājturības un tehnoloģiju (kokapstrāde) olimpiādē

  •  8.klases skolniekam Reinim Prodniekam - atzinība

Paldies skolotājam Andrim Miķēnam


Jēkabpils novadu apvienības angļu valodas olimpiādē  8.-9.klasēm

  • 8.klases skolniekam Kārlim Griškam - atzinība

Paldies skolotājai Līgai Mažeika


Zemgales reģionālajā 7.skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencē

  • 11.klases skolniecei Gitai Pērkonei- 3.vieta
  • 11.klases skolniecei Alisei Līvai Mažeikai- 2.vieta
  • 12.klases skolniecei Dagnija Melniecei- 2.vieta

Visas 3 skolnieces izvirzītas uz  Latvijas 40.skolēnu zinātnisko konferenci

Paldies skolotājām Mārītei Pērkonei, Sandrai Radiņai un Aijai Voitiškei

Rezultāti: http://www.zrkac.lv/…/skolenu_saraksts_zinatnu_cikli_gala2.… 


Jēkabpils novadu apvienības  matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm

  • 5.klases skolniekam Sandim Sorokinam - 1.vieta
  • 5.klases skolniekam Andim Zaičenkovam - atzinība

Paldies skolotājai Inārai Lunģei


Jēkabpils novadu apvienības ķīmijas konkurss  9.klasēm

  • 9.klases skolniecei Antrai Minkevičai - atzinība

Paldies skolotājai Inesei Ziediņai


Jēkabpils novadu apvienības krievu valodas  olimpiāde 8.-9.klasēm

  • 9.klases skolniecei Antrai Minkevičai- atzinība

Paldies skolotājai Sarmītei Buholcei


Jēkabpils novadu apvienības  latviešu valodas  olimpiāde 5.klasēm

  • 5.klases skolniekam Sandim Sorokinam- 1.vieta

Paldies skolotājai Aijai Gasparovičai


Jēkabpils novadu apvienības  matemātikas olimpiāde 4.klasēm

  • 4.klases skolniecei Paulai Emīlijai Grauziņai- atzinība

Paldies skolotājai Zojai Ļaščukai


Jēkabpils novadu apvienības  matemātikas olimpiāde 9.-12.klasēm

  • 11.klases skolniekam Elgaram Murānam- 2.vieta, izvirzīts uz valsti

Paldies skolotājai Inarai Lunģei


Jēkabpils novadu apvienības  vēstures olimpiāde 9.klasēm

  • 9.klases skolniecei Antrai Minkevičai- 3.vieta
  • 9.klases skolniecei Aivitai Mārānei -  3.vieta

Paldies skolotājai Mārītei Pērkonei


Jēkabpils novadu apvienības  angļu valodas olimpiāde 

  • 11.klases skolniecei Kaivai Caunītei - 2.vieta
  • 11.klases skolniecei Amandai Kokinai - atzinība

Paldies skolotājai Ingai Elksnei


 Neretas novada matemātikas olimpiāde

  • 5.klases skolniekam Andim Zaičenkovam - 2.vieta
  • 5.klases skolniekam Sandim Sorokinam - 2.vieta

Paldies skolotājai Inārai Lunģei

Aknīstes novada interaktīvā karte
   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Nodarbinātības valsts aģentūra
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi