Aktualitātes » Jaunumi

Aknīstes vidusskolas skolēnu sasniegumi 2016/2017

Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas, Viesītes novadu skolu tautas deju kolektīvu skate

  • 3.-4.klašu tautas deju kolektīvs - II pakāpe

Paldies skolotājam Aivaram Ielejam


Jēkabpils novadu apvienības 8.-9.klašu angļu valodas olimpiādē

  • Kārlim Griškam, 9.klase -2.vieta, izvirzīts uz reģionu

Paldies skolotājai Ingai Elksnei


Jēkabpils novadu apvienības 10.-12.klašu ģeogrāfija olimpiādē

  • Gitai Pērkonei, 12.klase -atzinība

Paldies skolotājai Ainai Deksnei


Volejbola sacensības lielo skolu grupā

  • 2005.g.dz. un jaunākiem zēniem - 2.vieta

Paldies skolotājai  Olitai Treinei


Jēkabpils novadu apvienības 5.-8.klašu matemātikas olimpiāde

  • Paulai Emīlijai Grauziņai, 5.klase -atzinība

Paldies skolotājai  Inārai Lunģei


Skatuves runas konkurss, 1.kārta

  • Martai Annijai Mažeikai, 5.klase - I pakāpe, izvirzīta uz 2.kārtu reģionā
  • Evelīnai Luīzei Miezānei , 4.klase - II pakāpe
  • Kristai Elēnai Zariņai, 3.klase - III pakāpe
  • Alisei Bautrei , 2.klase - II pakāpe
  • Paulai Pudānei, 2.klase - II pakāpe, izvirzīta uz 2.kārtu reģionā
  • Esterei Urķei, 1.klase- III pakāpe

Paldies skolotājām  Guntai Ozoliņai, Elitai Zariņai, Daigai Ielejai, Ivetai Strikai, Sandrai Radiņai


Volejbola sacensības "Lāses kauss 2017" 1.kārta

  • Jaunietēm ( 10.-12.klase) - 1.vieta, izvirzītas uz finālu
  • Meitenēm (7.-9.klase) - 3.vieta

Paldies skolotājai  Olitai Treinei


Konkurss vizuālāja mākslā "Mēs-Sēlijas bērni"( Juodupes ģimnāzija) 

  • Arvim Ķiķēnam, 1.klase- 1.vieta
  • Līgai Andersiņai, 3.klase- 2.vieta
  • Livetai Krasauskai, 3.klase- 3.vieta
  • Elvim Jočim, 7.klase- 1.vieta
  • Ramonai Petenko, 7.klase- 2.vieta
  • Agnijai Sorokinai, 5.klase- 3.vieta

Paldies skolotājām Guntai Ozoliņai, Daigai Ielejai, Evai Jočai


Jēkabpils novadu apvienības ķīmijas olimpiāde

  • Dānielam Vilnim, 11.klase -atzinība

Paldies skolotājai Elgai Miķēnai


Jēkabpils novadu apvienības 5.klases latviešu valodas olimpiāde

  • Paulai Emīlijai Grauziņai, 5.klase- atzinība

Paldies skolotājai Sandrai Radiņai


Vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2017" 1.kārta

  • Vidusskolas meiteņu ansamblim - II pakāpe

Paldies skolotājai  Sandrai Radiņai


Jēkabpils novadu apvienības 4.klases sociālo zinību konkurss

  • Sandijam Upminam, 4.klase- atzinība

Paldies skolotājai Ivetai Strikai


Jēkabpils novadu apvienības 4.klases matemātikas olimpiāde

  • Agnim Jonānam, 4.klase- atzinība

Paldies skolotājai Ivetai Strikai


Jēkabpils novadu apvienības matemātikas olimpiāde

  • Reinim Prodniekam, 9.klase- 3.vieta
  • Elgaram Murānam, 12.klase- atzinība

Paldies skolotājām Inārai Vasiļjeva un Inārai Lunģei


Jēkabpils novadu apvienības fizikas olimpiāde

  • Dānielam Vilnim, 11.klase- 3.vieta

Paldies skolotājai Mirdzai Ukānei


Jēkabpils novadu apvienības vēstures olimpiāde

  • Kārlim Griškam , 9.klase- 2.vieta , izvirzīts uz valsti

Paldies skolotājai Mārītei Pērkonei


R. Blaumaņa literārās prēmijas 12.konkurss 

  • Elgaram Murānam, 12.klase - atzinība

Paldies skolotājai Sandrai Radiņai


Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novadu apvienības bioloģijas olimpiāde

  • Kārlim Griškam, 9. klase- atzinība
  • Edijam Ņērbulim, 10. klase- 2.vieta

Paldies skolotājai Elgai Miķēnai


Neretas novada matemātikas olimpiāde 5.-9.klasēm 

  • Agnetai Golbergai, 5.klase - 3.vieta

Paldies skolotājai Inārai Lunģei


EKA un Alberta koledžas  rīkotā angļu valodas olimpiāde "English GURU 2016"

  • Kaivai Caunītei, 12.klase - 2.vieta

Paldies skolotājai Ingai Elksnei

 

 

   
Latvijas Zaļais punkts
Valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri
Zemgales plānošanas reģions
Latvijas Reitingi