AKNĪSTES NOVADA PAŠVALDĪBA

Skolas 7, Aknīste, Aknīstes novads, LV-5208, 65237750, akniste@akniste.lv

Kultūra, izklaide

Iznācis marta informatīvais izdevums “Aknīstes Novada Vēstis”

Izdevumā var lasīt par domes sēdēs pieņemtajiem lēmumiem, projektu norisēm, attīstības un plānošanas procesiem, notikumiem pagastu pārvaldēs un daudzas citas aktualitātes. Elektroniski to varat lasīt sadaļā “Aknīstes Novada Vēstis” . Sākot ar 8. aprīli drukātā veidā informatīvais izdevums būs pieejams ierastajās vietās- veikalos, Aknīstes novada domē un pagastu pārvaldēs.

Kopš šodienas, 30.03.2020., pastiprina pulcēšanās ierobežojumus

Lai mazinātu riskus Covid-19 tālākai izplatībai Latvijas iedzīvotāju vidū, no šodienas stājušies spēkā vēl stingrāki ar Ministru kabineta rīkojumu izdotie noteikumi cilvēku pulcēšanās ierobežošanai privātos un publiskos pasākumos.

Zemes nomas tiesību un nekustamā īpašuma izsole.

Aknīstes novada pašvaldība organizē nomas tiesību izsoles 2020.gada 16.aprīlī Aknīstes novada pašvaldības telpās Skolas ielā 7, Aknīstē, Aknīstes novadā. Aknīstes novada pašvaldība pārdod atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu.Izsole notiks 2020.gada 8.maijā plkst.10:00 Aknīstes novada pašvaldībā, Skolas ielā 7, Aknīstē, Aknīstes novadā

Nodot COVID-19 analīzes varēs arī Cēsīs, Madonā, Tukumā un Talsos; turpmāk informāciju par negatīviem rezultātiem iedzīvotāji saņems E-veselības portālā

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka no piektdienas, 27.marta Cēsīs, Madonā, Tukumā un Talsos darbu sākuši COVID -19 analīžu nodošanas punkti, kur, pēc iepriekšēja pieraksta un ierodoties ar privāto automašīnu, pacienti var veikt valsts apmaksātas analīzes.

Aknīstes novada teritorijas plānojuma pirmās redakcijas publiskā apspriešanas termiņš tiek pagarināts līdz 18. aprīlim.

Aknīstes novada teritorijas plānojuma pirmās redakcijas publiskā apspriešanas termiņš tiek pagarināts līdz 18. aprīlim.

Aknīstes novadā piemin Komunistiskā genocīda upurus

25.martā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, Aknīstes novada kultūras darba vadītāja Kristiana Kalniete un sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Prande, pieminot latviešu tautas traģiskās vēstures lappuses un godinot novada un arī visas Latvijas represēto ļaužu piemiņu, nolika ziedus un iededza sveces piemiņas vietās pie Represēto akmens Aknīstē, Asarē un Gārsenē.

Par kultūras pasākumu atcelšanu

Rūpējoties par apmeklētāju veselību, saskaņā ar MK lēmumu par ārkārārtas situācijas izsludināšānu valstī no 13. marta līdz 14. aprīlim tiek atcelti visi Aknīstes novada kultūras nozares pasākumi, pašdarbības un sporta nodarbības.

Rīkojums par ielu tirdzniecību

Rīkojums par ielu tirdzniecību.

Biedrība “Sēlijas laivas” aicina piedzīvot pavasara saulgriežus ceļā

21. martā, tieši pavasara saulgriežos, “Sēlijas laivas” aicina uz ikmēneša pārgājienu, šoreiz mērojot ceļu no Gārsenes līdz Kaldabruņai. Gājiena noslēgumā tiks atzīmēti pavasara saulgrieži, gavilējot kopā ar Vitu Tallu un Aīdu Bikaunieci.

Saistībā ar jaunā koronavīrusa Covid-19 infekcijas izplatības riskiem

Saistībā ar jaunā koronavīrusa Covid-19 infekcijas izplatības riskiem pasaulē, Veselības ministrija aicina visus Latvijas iedzīvotājus ņemt vērā šādus vispārējos piesardzības pasākumus.

Aknīstietes Intas Jakovļevas gleznas.

No darba brīvajā laikā Inta pievērsusies jaunam vaļaspriekam - gleznošanai. Izstādē skatāmi darbi, kuri tapuši pēdējo septiņu mēnešu laikā.

Aizvadīta Jēkabpils apriņķa vokālo ansambļu skate

28.februārī Jēkabpils Tautas namā notika Jēkabpils apriņķa vokālo ansambļu skate, Aknīstes novadu pārstāvēja sieviešu vokālais ansamblis "Viotonika" (vadītāja Viola Jasmane) un sieviešu vokālais ansamblis "Gārsas" (vadītāja Madara Ozoliņa). Abi kolektīvi ieguva 1. pakāpi.