Mazo vokālistu konkurss “Cālis-2020”

Mazo vokālistu konkurss “Cālis-2020”

Veiksmīgi aizritējis Mazo vokālistu konkurss “Cālis-2020”. Pasākumā izskanēja, ka šogad “cāļus skaita rudenī”, jo tradicionāli konkurss tika rīkots pavasarī.

Jēkabpils Tautas namā, 16.oktobrī, notika konkurss mazajiem solistiem, kas norisinās jau 29.gadu. Šajā reizē uz skatuves uzstājās 11 dalībnieki. Mūsu novadu pārstāvēja Keita Bērziņa.

Mazo vokālistu konkursa “Cālis-2020” vērtētāji bija vokālā pedagoģe Ginta Gudjāne, Jēkabpils Galvenās bibliotēkas pārstāve, dažādu bērnu pasākumu vadītāja Ilona Švābe un Jēkabpils Tautas nama direktors, mūziķis Aigars Godiņš. Katrs konkursa dalībnieks tika pie sava titula. Keita Bērziņa ieguva nomināciju “Dāmīte – Cālīte 2020”.

Keitu konkursam sagatavoja popgrupas skolotāja Madara Ozoliņa. Meitene izpildīja divas dziesmas - “Leļļu pucēšana” un “Kliņģeris Mincītim”.

Pirms uzstāšanās, kāpjot uz skatuves, par popgrupas dalībnieci pasākuma vadītāja teica šādi: “Keita ir atraktīva, drošsirdīga, pozitīva meitenīte no Aknīstes. Kā brāļi saka – mūsu mājas Princese. Keitai patīk aktīvi piedalīties dažādos pasākumos un sporta aktivitātēs. Dzied Aknīstes Bērnu un jauniešu centra popgrupiņā. Konkursā “Cālis” piedalās otro gadu.”

Paldies Keitas vecākiem par aktīvu un atbildīgu līdzdalību konkursa gatavošanās procesā! Milzīgs paldies Keitas vokālajam pedagogam Madarai Ozoliņai par popgrupas dalībnieces gatavošanu konkursam!

P.S. Fotogrāfijas no BJC un Jēkabpils Kultūras pārvaldes arhīva.

Sagatavoja Evija Ķiķēna.