Sintijas Zaičenkovas otrā fotoizstāde “FOTOGRAFIJU SKAPIS” radošajā rezidencē "Debesjums"

Sintijas Zaičenkovas  otrā fotoizstāde “FOTOGRAFIJU SKAPIS”    radošajā rezidencē "Debesjums"

Jaunietes Sintijas Zaičenkovas fotoizstāde “Fotogrāfiju skapis” tapusi pateicoties dalībai Edinburgas hercoga starptautiskajā jauniešu pašaudzināšanas programmā AWARD kā darba noslēguma atskaite. Sintija sasniegusi Bronzas līmeņa apbalvojumu, šobrīd atrodas Sudraba līmeņa finiša taisnē!

Jaunās prasmes apguves ietvaros, jauniete izvēlējās fotografēšanas iemaņu apguvi - gada garumā - fotografējot gan dabas skatus dažādos gadalaikos, gan portretus, gan vietējos pasākumus!

Šajā izstādē ir redzama 40 fotogrāfiju atlase no Sintijas fotogrāfiju krājumiem. Katra fotogrāfija ir izdrukāta uz līmplēves un piestiprināta pie putukartona A4 loksnes.

Paldies Dacei Geidai par iespēju jaunietes fotogrāfijas izstādīt radošajā rezidencē “Debesjums”! Paldies Jurgitai Dūnai par iesaisti izstādes uzstādīšanas laikā! Paldies Valdim Kalnietim par tehnisko darbu operatīvu risināšanu! Paldies Līgai Katei Trukšānei par kreatīvu fotogrāfiju atspoguļošanas ideju izstādes formātā! Paldies Sintijas vecākiem par emocionālo un finansiālo atbalstu! Paldies Valentīnai Eglītei par nodrošinātajiem saldējuma kokteiļiem izstādes apmeklētājiem!

Informāciju sagatavoja AWARD vadītāja Aknīstē, Evija Ķiķēna.