Keitai Bērziņai tituls – DZIEDOŠĀ LELLE!

Keitai Bērziņai tituls – DZIEDOŠĀ LELLE!

Konkursa organizatori pavasarī aicināja piedalīties Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas attālinātajā konkursā “Uzstaro 2021”!
Organizētāju aicinājums: “Konkurss sniedz iespēju šajā neparastajā pandēmijas laikā motivēt talantīgos Latvijas bērnus un jauniešus vecumā no 4 līdz 25 gadiem būt radošiem, nesēdēt bezdarbībā, bet gūt prieku un nepazaudēt mērķtiecīgumu attīstot savu vokālo mākslu un piedaloties attālinātajā konkursā, lai uzstarotu!”
Attālinātais konkurss notika pirmo reizi un tajā piedalījās 309 dalībnieki ar 210 priekšnesumiem no 55 dažādām vietām Latvijā un Lietuvā, kurus sagatavojis 91 pedagogs. Konkursā dalībnieki piedalījās vairākās vecuma grupās, kategorijās kā solisti, dueti, trio un ansambļi, jeb popgrupas ar vienu brīvas izvēles dziesmu. Dziesmas varēja būt iefilmētas pēdējā gada laikā. Visi video tika ievietoti youtube izveidotā konkursa kanālā UZSTARO 2021. Dalībniekus vērtēja profesionāla žūrija, kas noteica laureātus katrā vecuma grupā un kategorijā, kā arī noteica konkursa Grand prix un Labākā pedagoga titula ieguvēju, bet youtube skatītāji noteica Skatītāju simpātiju ieguvējus-
skatītāko un visvairāk “Like” ieguvēju. Visi dalībnieki elektroniski saņēma pateicības rakstus, bet laureāti - medaļas, diplomus, kausus - sasniedza pa pastu. Rezultāti tika paziņoti 5. aprīlī (Otrajās Lieldienās) konkursa mājas lapā un visi dalībnieki savā e-pastā saņēma žūrijas vērtējumu tabulas.

Aknīstes novadu pārstāvēja Aknīstes BJC popgrupas dalībniece – sešgadīgā Keita Bērziņa un ieguva titulu DZIEDOŠĀ LELLE. Meitene izpildīja Martas Ritovas un Ingas Cipes dziesmu “Leļļu pucēšana”. Mūsu soliste Keita savā vecuma grupā (4 līdz 8 gadi) startēja starp 51 dalībnieku mūsdienu estrādes dziedātāju kategorijā.

Paldies popgrupas vadītājai Madarai Ozoliņa par dalībnieces sagatavošanu konkursam un Keitas vecākiem par aktīvu iniciatīvu meitenes atbalstīšanā!

Informāciju sagatavoja E.Ķiķēna